Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » 15 STK’dan darbe girişimine karşı ortak bildiri!
15 STK’dan darbe girişimine karşı ortak bildiri!

15 STK’dan darbe girişimine karşı ortak bildiri!

15 Sivil Toplum Kuruluşu’ndan FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimine karşı bir açıklama yayımlandı.

İşte o açıklama:

AYDINLIK SABAHLARIN KEFİLİ VE ŞEHİDLERİN RABBİ OLAN ALLAH’IN ADIYLA…

TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN…

15 Temmuz gecesi, emperyalistlerin hizmetine sunulmuş bir Türkiye hayali kuranların, halkımızın şanlı direnişi karşısında şaşkına döndüğü ve tüm ezberlerin bozulduğu tarihi bir olaya şahitlik ettik.

Bizler biliyoruz ki din ve hizmet maskesi giyen FETÖ, hain bir ‘kukla’dır; ancak hükümet yetkililerinin de ifade ettiği gibi bu darbe girişiminin asıl faili, ‘kuklacı’ Amerika’dır. Bu ‘kuklacı’, bugün FETÖ’yü kullanmıştır, yarın da bir başkasını kullanacaktır. O halde, başka darbe girişimleriyle karşılaşmamak için, sadece kuklayla değil,  ‘kuklacı’ ABD’yle de yüzleşmek kaçınılmazdır.

15 Temmuz darbe girişiminin, Allah Tebârek ve Teâlâ’nın yardımı ve Müslüman halkımızın cesareti, direnişi ve feraseti ile engellenmesi, ‘Tam Bağımsız Türkiye’ yolunda yeni bir sayfanın açılması imkânını doğurmuştur.

Gelinen noktada, ülkemiz yeni bir dönemecin eşiğindedir.

“Tam bağımsız Türkiye” idealinin gerçekleşmesinin tek yolu,  ülkemizi ve bölgemizi karıştırıp tamamen ele geçirmek için fırsat kollayan Büyük Şeytan Amerika, Batı ve NATO’dan yüz çevirmektir.

FETÖ’nün ihanet planlarının, emperyalist Amerika ve Siyonist İsrail’in ülkemiz ve bölgemiz üzerinde yaptığı planların bir parçası olduğunu çok iyi bilen halkımız; darbe girişimine karşı gösterilen tarihi direnişi “Tam Bağımsız Türkiye” olma yolunda taçlandırmaya hazırdır.

Bu itibarla, önümüzde iki seçenek vardır:

Ya bağımsızlık yolunda karar kılıp önümüze çıkan tüm zorlukları göğüsleyerek dünyanın mazlum halklarına örnek olacağız;

Yahut ABD ve Batı’yla eski ilişkileri devam ettirerek yeni darbe girişimlerini savuşturmanın telaşı içerisinde olacağız.

Bizler, aşağıda imzası bulunan sivil toplum kuruluşları olarak, Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümetimizin başta ABD olmak üzere darbe girişiminin arkasındaki küresel şeytani güçlerle hesaplaşacağına inanıyor; bu mücadelenin göze alınması durumunda gereken her türlü desteği vermeye, her türlü bedeli ödemeye hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.

Zaman, putları kırma ve dünyanın sahte ve ikiyüzlü efendilerine haddini bildirme zamanıdır.

Biz biliyoruz ki zaferin sahibi ve karanlıkları yırtan sabahın Rabbi, İzzet ve Celâl Sahibi olan Allah’tır.

Kahrolsun Amerika ve içimizdeki sefil uşakları,

Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye…

 

15-stkdan-darbe-girisimine-karsi-ortak-bildiri-h1471624193-5550c9

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz