Cuma , 15 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Bahreyn Prensi Amerika’da Siyonist Araştırma Merkezini…
Bahreyn Prensi Amerika’da Siyonist Araştırma Merkezini…

Bahreyn Prensi Amerika’da Siyonist Araştırma Merkezini…

Amerikan basını, Bahreyn Kralı Hamad bin İsa Al-i Halife’nin oğlu Prens Nasır bin Hamad’ın, Siyonist Araştırma Merkezi SIMON WIESENTHAL’in kurucusu Haham Rabbi Hier ile görüştüğünü duyurdu.

Qodsna’nın ‘Filistin El Yevm’ sitesinden naklettiği habere göre, Amerikan medyası Bahreyn Kralının oğlunun yakın zamanda Siyonist Haham Hier’le görüştüğünü kaydetti.Bahreyn ile Siyonist Rejim arasındaki ilişkilerin normale dönmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleşen bu ziyarette Bahreyn Prensi Nasır, Los Angeles Yahudilerine ait olan sözde Holokost Müzesini de gezdi.

Los Angeles Times Gazetesi söz konusu ziyareti şu şekilde yorumladı: Nasır bin Hamad’ın İsrail’i destekleyen bir Yahudi merkezini ziyareti, bazı Ortadoğu ülkelerinin siyasetlerindeki stratejik değişikliğin göstergesidir.

Öte yandan Siyonist Jerusalem Post Gazetesi bu konuyla ilgili haberinde, söz konusu ziyarette Bahreyn prensinin yanı sıra BAE’den üst düzey bir yetkilinin de bulunduğunu ve yapılan merasim sırasında orkestra tarafından Bahreyn ve Amerika milli marşlarının ardından İsrail milli marşını da çalındığını duyurdu.

Kudusgunu.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz