Cuma , 15 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Bölgeyi karıştıranlar, Türkiye’yi İran’la savaştırmaya çalışıyorlar
Bölgeyi karıştıranlar, Türkiye’yi İran’la savaştırmaya çalışıyorlar
????????????????????????????????????

Bölgeyi karıştıranlar, Türkiye’yi İran’la savaştırmaya çalışıyorlar

Türkiye’nin büyük bir batağa saplanması çalışmalarının son hadde geldiğini bildiren Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk, “Bölgeyi karıştıranlar Türkiye’yi İran’la savaştırmaya çalışıyorlar. Buna dikkat edilmelidir“ dedi.

Partisinin Malatya il teşkilatı tarafından düzenlenen il divan toplantısında konuşan Asiltürk, dünya ve Türkiye gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ortadoğu bölgesinin ateşe çevrildiğini, Türkiye’nin ise bataklığa sürüklendiğine dikkat çeken Asiltürk, dikkat edilmesi gereken detayları anlattı. Batı’nın, oluşturarak, bölgemizi kan gölüne dönüştüren terör örgütleri bahanesi ile hem ülkemizi hem de bölgemizin kıskaca alındığını vurgulayan Asiltürk, ‘’DEAŞ ve diğer örgütlerin bahanesi ile Amerika ve Batı bölgemizi işgal etmeye başladı. Hem bölge hem de Türkiye hedeflerindedir. Son zamanlardaki hareketlilik Türkiye ile İran’ı karşı karşıya getirerek bir birine kırdırmaya yöneliktir. Hem İslam dünyası hem de Türkiye buna çok dikkat etmelidir’’ diye konuştu.

HERKES ALLAH (C.C.) KATINDA MESULDÜR

Saadet partisi YİK üyesi ve TBMM Eski Başkanvekili Yasin Hatipoğlu ile Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay’ın da katıldığı il divan toplantısında birlik ve beraberlik çağrısında bulunan Oğuzhan Asiltürk, Dünyadaki olumsuz gelişmelerin Saadet Partisi’nin çalışmalarına bağlı olduğunu söyledi. Bütün teşkilat üyelerinin üzerine düşen görevleri hakkıyla yerine getirmesi gerektiğini kaydeden Asiltürk, herkesin Allah (C.C.) katında mesul olduğunu söyledi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz