Çarşamba , 13 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan FETÖ’nün Üst Aklını Memnun Eden Atama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan FETÖ’nün Üst Aklını Memnun Eden Atama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan FETÖ’nün Üst Aklını Memnun Eden Atama!

FETÖ’yü eğiten, organize eden ve Türkiye’nin başına bela eden ABD’li Siyonist düşünce kuruluşlarından (think-thank) biri olan Wilson Center’da uzman olarak görev yapan Prof. Dr. Gülnur Aybet, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başdanışman olarak atandı.

İşin garip kısmı ise bu karanlık kuruluşun, 15 Temmuz darbe girişiminin arkasındaki “üst akıl” olduğu medya tarafından sıkça gündeme getirilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendi çevresindeki danışmanlarına dikkat etmeli ve onların yönlendirmesiyle hareket etmemelidir! (islamivahdet.com notu)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı olarak atadığı ve göreve gelir gelmez İsrail hakkındaki açıklamalarıyla tepki çeken Prof. Dr. Gülnur Aybet, soru işaretleriyle dolu cv’si ile dikkat çekiyor.

Danışman Wilson Center’dan!

Darbe girişiminin arkasındaki “üst akıl”…

İsrail ile yapılan anlaşma hakkında “Türkiye için pragmatikreelpolitik ile manevi hinterland arasındaki dengeyi sağlamanın bir göstergesi” ifadelerini kullanan Aybet, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde profesör unvanıyla çalışıyor. Washington merkezli ABD’li düşünce kuruluşu (think-thank) Wilson Center’da uzman olarak görev yapıyor. İşin garip kısmı ise bu karanlık kuruluşun, 15 Temmuz darbe girişiminin arkasındaki “üst akıl” olduğu medya tarafından sıkça gündeme getirilmişti.
School of Advanced International Studies (SAIS), John Hopkins  Üniversitesi, StAntony’sCollege, Oxford Üniversitesi ve Woodrow Wilson Center da misafir araştırmacı olarak bulunan Aybet, 2009’da The Times gazetesi tarafından İngiltere’nin en güçlü 20 Müslüman kadınından biri seçildi.

Terörist başı Öcalan ile görüşen iki isimden biri!

WIlson Center’da Gülnur Aybet’in yakın mesai arkadaşlarından biri de Henri Barkey… Barkey’i önemli kılan detay ise, 1998 yılında Roma’da Graham Fuller’in yanında terörist başı Öcalan ile görüşen iki isimden birisi olması. Barkey, son olarak, “Amerika’da kimse ‘FETÖ’nün terör örgütü olduğuna inanmıyor” açıklaması ile gündeme gelmişti.

Milli Gazete

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz