Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Debkafile: ABD’nin Suriye’ye gönderdiği 250 asker IŞİD’e karşı değil!
Debkafile: ABD’nin Suriye’ye gönderdiği 250 asker IŞİD’e karşı değil!

Debkafile: ABD’nin Suriye’ye gönderdiği 250 asker IŞİD’e karşı değil!

Siyonist İsrail rejiminin gizli servisi Mossad’a yakınlığı ile bilinen Debkafile sitesi yayımladığı mesajda; ABD’nin Suriye’ye gönderdiği 250 askerin IŞİD ile mücadele için orada olmadıklarını savundu.

Tesnim Haber Ajansı- Debkafile sitesi Barack Obama’nın Suriye ordusu ile YPG güçleri arasında Kamışlı bölgesinde gerçekleşen çatımalar nedeniyle, ABD 250 askerini Suriye’ye gönderdiğini belirterek, hali hazırda ABD’nin 50 askeri gücünün Suriye’de yer aldığını açıkladı.

ABD’nin Kürtlerin askeri gücü olan YPG ile işbirliğini artırmak istediğine işaret eden Debkafile sitesi, Rusya’nın Kürtler üzerindeki nüfusundan Amerika’nın rahatsız olduğunu belirtti.

Debkafile sitesi yayımladığı mesajda önemli bir iddiada bulunarak Rusya’nın Kamışlı bölgesindeki varlığının ABD ile varılan antlaşma ile gerçekleştiğini belirterek, Kamışlı’da ki Kürtleri, Suriye ordusuna saldırmak için Rusya’nın ikna ettiği iddiasında bulundu.

Ayrıca iddialarına devam eden Siyonist İsrail rejimine bağlı Debkafile sitesi, ABD ve Rusya’nın 2015 yılında yapılan antlaşma ile Suriye’yi böldüğünü ve Fırat nehrinin doğusunun Amerikan kontrolünde ve batısının ise Rusya’nın elinde olacağını belirtti.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz