Cuma , 24 Kasım 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Direniş cephesinin hedefi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunmasıdır
Direniş cephesinin hedefi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunmasıdır

Direniş cephesinin hedefi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunmasıdır

İran İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu Enformasyon Merkezi komutanı, Suriye’de direniş cephesinin asıl amacının Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması ve bu ülkenin parçalanmasının engellenmesi olduğunu bildirdi.

Tesnim haber ajansına açıklamada bulunan İran İslam İnkılabı muhafızlar Ordusu Enformasyon Merkezi komutanı General Ramazan Şerif, Suriye ordusunun yıllardır teröristler karşısındaki direnişine temasla, İran ve Rusya siyasetlerinde açıklandığı gibi Suriye’nin toprak bütünlüğünün asıl hedef olduğunu ve bunun inkar edilemez bir gerçek olduğunu bildirdi.

Suriye düşmanı medya organlarının gerçek dışı, saptırıcı haber ve yorumlarının gerçekleri yansıtmadığını belirten general Ramazan şerif, bu saptırıcı yorum ve haberlerden bir takım çıkarların güdüldüğünü bildirdi.

Suudi rejimi ve Katar’ın da Suriye’deki rolüne temas eden İran İslam İnkılabı muhafızlar Ordusu Enformasyon Merkezi komutanı,Suriye’De teröristlere yönelik her türlü mali, lojistik, propaganda, medya desteği verenlerin belli olduğunu ve Suriye halkının gelecek barış görüşmelerinde onlara söz hakkı vermeyeceğini belirtti.

Parstoday

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz