Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Diyanet, hurafeciler (FETÖ,Cübbeli ve Işıkçılar) tarafından saldırı altında!
Diyanet, hurafeciler (FETÖ,Cübbeli ve Işıkçılar) tarafından saldırı altında!

Diyanet, hurafeciler (FETÖ,Cübbeli ve Işıkçılar) tarafından saldırı altında!

Diyanet’e milletin gözü önünde operasyon çeken üç hurafeci grubun kirli bağlantıları ortaya çıktı…

Kamuoyunda ve adlı hurafecinin cemaati olarak bilinen Işıkçılar, (TGRT, Türkiye Gazetesi ve sair medya grubunu içinde barınan medya grubu) son günlerde var gücüyle Diyanet’e saldırıyor.

Bu tavırlarıyla ikinci FETÖ olarak isimlerini tarihe yazdıracaklar gibi…

TRT1’den Pelin Çift’in Tarih Sahnesi adlı programı ile popülerleştirilen Ahmet Şimşirgil şimdilik ikinci FETÖ operasyonun sözcüsü konumunda görünüyor.

DİYANET’E OPERASYON ÇEKEN CÜBBELİ HAPİSHANE’DE FETÖ’YE HANGİ VAATLERDE BULUNDU?

Kutlu Doğum Haftası ile başlatılan kampanya kısa sürede Diyanet camiası ve Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e yönelirken arka planda kendilerine destek veren Cübbeli Ahmet isimli hurafecinin Fetullah Gülen ile hapishanede basına yansıyan yazışma ve iltifatları hatıra geldi.

Hatırlanacağı üzere Cübbeli Ahmet isimli hurafeci hapiste iken Fetullah Gülen ile aşıklara taş çıkartırcasına karşılıklı yazışmalarda bulunmuştu. İlgili yazışmanın ayrıntıları Cübbelinin yaverince açıklandığı gibi Hürriyet Gazetesi’nde de haberleştirilmişti.

Bu yazışmalardan sonra Cübbeli’yi hapiste 15 Temmuz darbesinin planlayıcısı firari terörist Adil Öksüz ziyaret etmişti. Cübbeli’nin o günlerde Gülen’in aracılarıyla ne konuştuğu, kendisine ne tür talimatlar verildiği ve ne tür sözler verildiği bilinmezken bu günlerde Diyanet’e yapılan operasyonun bir ayağında Cübbeli’nin bulunması bu operasyonun FETÖ operasyonu olduğuna dair şüpheleri güçlendirdi.

DİYANET’E ÇEKİLEN OPERASYONDA MÜCAHİT ÖREN BU İŞİN NERESİNDE?

Diğer taraftan Murdoch’un tüm yayın ve lisans haklarını satın aldığı TGRT’nin de içinde bulunduğu yayın grubu İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören’in hala Amerika’da bulunması akla kirli ilişkileri getiriyor.

Daha önce basında Mücahit Ören’in devletle borçları nedeniyle pazarlığa oturduğu ama Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yüz bulamadığı yazılıp çizilmişti. Şu an kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en çok değer verdiği kurum ve destek çıktığı başkanı Mehmet Görmez’e çekilen operasyonda Mücahit Ören’in birilerine diz çöktürmek gibi bir amacının olup olmadığı konuşuluyor.

FETÖ, CÜBBELİ VE ÖREN TROYKASI 

Amerikalı Terörist Fetullah Gülen, Amerika’da borca batmış İhlas’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Ören ve Kadın konusunda hapis yatan ve bir şekilde dosyasının gizli bir el tarafından kapatıldığına inanılan Cübbeli Ahmet…

Üçü de İngilizlerin Hindistan’ı işgali esnasında İslam topraklarında yerel Müslüman halkın direncini kırma ve ümmeti bölme adına faaliyet gösteren Hurafeci İmamı  müdavimi olarak biliniyor.

Devam eden günlerde de İslam ülkelerinin parçalanması ve karıştırılmasında bu gün olduğu gibi mevcut iktidarlara savaş açan müritlerin İmamın damarından beslendiği göz önüne alındığında Vatikan’ın bu işte parmağı olduğu iddiası pek de yabana atılır bir iddia değil.

SAVCILAR NE ZAMAN HAREKETE GEÇECEK?

Milletin gözü önünde devletin en güzide kurumu Diyanet’e, FETÖ ile bağlantılı geçmişi pek de temiz olmayan iki grup tarafından operasyon çekiliyor ama maalesef hala savcılar operasyona geçmiyor.

FETÖ, Diyanet’i ele geçirmek için epey bir efor sarfetmişti.

Şimdi de aynı şekilde FETÖ ile iltisaklı bulunan iki yapı var gücüyle Diyanet’e saldırıyor.

Ak Partiden buldukları destekle hurafecilere geçit vermeyen Diyanet İşleri Başkan yardımcısının görev süresinin uzatılması engelleniyor. Ardından da kelle almaya alışan zevat şimdi de Mehmet Görmez’i hedef almak suretiyle yeni bir kelle peşine düşüyor.

Amaç gayet açık ve net ortada…

Diyanet’i ele geçirmek!

Kaynak: Dinihaberler.com

islamivahdet.com notu: Mehmet Görmez’in gündem yapılmasının sebebi, hurafeci Amerikan-İngiliz uşaklarının Mehmet Görmez’i kendi kafalarına göre Ehl-i Sünnet(!) görmemeleridir.(Mehmet Görmez’in birçok konuda yanlış fikirleri olduğunu düşünüyoruz: örneğin; Mehdilik konusu vb.) Ama ona saldıran bu sahtekarların niyeti; fikirsel bir eleştiri yapmak değil, onlar birilerinin sivil görünümlü tetikçileridir ve onları medyada söz sahibi yapanlar (diyanetin düşündüğünün aksine) Ak Parti’nin üst kadrolarında yer alan birtakım insanlardır.

Bu durumun birçok nedeni var ama biz kısaca iki nedenden bahsedelim:

1. Mehmet Görmez’in; İslami vahdete önem vermesi,onun döneminde din kültürü ve ahlak bilgisi kitaplarına Caferiliğin de hak mezhep olarak yazdırılması, İran’ı ziyareti ve oradaki manevi atmosferle ilgili olumlu konuşmalar yapması vb. kendilerini Ehl-i Sünnet(!) zanneden bu hurafeci Amerikan-İngiliz uşaklarını rahatsız etti.

2. Mehmet Görmez’in siyasi iradeye %100 itaat etmemesi ve onların her istediği fetvayı vermemesidir. Biraz daha açık olarak yazacak olursak; İran,Hizbullah ve onlarla beraber olan Şii-Sünni müslümanlara karşı; Amerika ve İsrail’in bahsettiği şu Sünni(!) koalisyon için uygun zemin oluşturacak saray mollalarına ihtiyaç duyan siyasi yetkililer bu proje için Mehmet Görmez’i  uygun kişi görmüyorlar. Onu tasfiye etmek için diyanetin de belirttiği bu hurafeci  grupları meydana sürdüler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz