Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Dünya Kudüs Günü (Davet )
Dünya Kudüs Günü (Davet )

Dünya Kudüs Günü (Davet )

İstanbul’da  Dünya Kudüs Günü Etkinliği Yapılacak

Dünya Kudüs Günü Etkinliği tüm Dünya’da  Düzenleniyor,23 Haziran 2017 Ramazan ayının son Cumasında yapılan Bu Etkinlik Bir çok stk parti ve Gençlerin oluşturduğu bir platform olarak düzenlenecek,Bu platformun içeriği birazda şöyle Hicret Haber,Ekran Gazetesi,Kudüs Tv,Rehber Tv,Mazlumder istanbul,Saadet Partisi, Hüdapar, Erbakan Vakfı,Fatih Akıncıları,Akıncılar Vakfı,Kudüs-Der,Ay ışığı,MTTB, Birliktelik Hareketi,İmam caferi sadık derneği,Ehlader,Agd,İkra kültür merkezi,ismini yazamadığımız bir çok yazar,stk ve basın yayın kuruluşları organize ediyor.Amaç İsrail zulmü altındaki Kudüsün Özgürlüğünü amaçlıyor.

 

İstanbul’da Kudüs Günü Platformu tarafından  ‘Dünya Kudüs Günü’ Programı düzenliyor.

Dünya Kudüs Günü Ramazan ayının son cumasında dünya Müslümanları tarafından bir dizi etkinlikle anılıyor…

İstanbul’da Dünya Kudüs Günü etkinlikleri 23 Haziran Cuma günü Cuma namazından sonra Fatih camiisin de Filistin şehitleri için kılınacak gıyabi Cenaze namazı ile başlayacak.

Kudüs Günü Platformu tarafından organize edilecek olan programda cenaze namazından sonra Saraçhane parkında kitlesel basın açıklaması yapılacağı öğrenildi.

Kudüs davası konusunda duyarlı olan ve Kudüs günü etkinliklerine katılma imkanı olan tüm Müslümanların bu etkinliklere katılması İslami sorumluluğumuz gereği olarak görülmelidir.

Tarih: 23 Haziran 2017 Cuma

Saat: Cuma Namazından sonra

Yer: Fatih Camii Gıyabi cenaze namazı/ Saraçhane Parkı Basın açıklaması

Hicret Haber

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz