Pazar , 21 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Facebook İdaresi Üçüncü Kez Filistin Sitesini Kapattı
Facebook İdaresi Üçüncü Kez Filistin Sitesini Kapattı

Facebook İdaresi Üçüncü Kez Filistin Sitesini Kapattı

Siyonist işgal rejimi İsrail’in baskılarına boyun eğen ve işgal rejimini taleplerine olumlu yanıt veren sosyal paylaşım sitesi Facebook idaresi üçüncü kez Filistin sitesi ‘Şebeket’u Filistin Lilhivar’ı kapattı.

Site çalışanlarından Ahmed Halid, Filistin Enformasyon Merkezi’ne yapmış olduğu açıklamada, Facebook idaresinin takipçisi 70 bine varan siteyi üçüncü kez herhangi bir uyarıda bulunmadan kapattığını belirti.

Facebook idaresi geçen Eylül ayında aralarında aynı sitenin yöneticileri yanında Filistin Enformasyon Merkezi’nin yedi müdürüyle onlarca Filistinli aktivistin adresini kapatmıştı.

Facebook idaresi siteyi ilk kapattığında sitenin takipçisi yarım milyonu bulmuş, ikinci kapattığında ise 145 bin ziyaretçi daha gelmişti.

Tahrik içerikli yayın gerekçesiyle Filistinli site ve aktivistlere ait adres ve sayfaların kapatılması için işgal rejimiyle geçen Eylül ayında anlaşma yapan facebook idaresi o tarihten sonra Filistinli birçok aktivistin sayfaları yanında Filistin davasıyla ilgilenen siteleri basit bahanelerle kapatmaya başladı.

Filistin Enformasyon Merkezi

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz