Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Facebook yönetimi Hamas’a ait onlarca hesabı kapattı
Facebook yönetimi Hamas’a ait onlarca hesabı kapattı

Facebook yönetimi Hamas’a ait onlarca hesabı kapattı

Hamas’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Facebook yönetimi harekete ait ve direnişe destek veren onlarca hesabı kapattı.

Facebook’un bu uygulamasının öncekilerden daha geniş kapsamlı olduğu belirtilen açıklamada, harekete ait ve direnişe yakın 90’ı aşkın hesap ile 30 kişisel hesabın kapatıldığı açıklandı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook ile işgalci İsrail rejiminin politikalarının benzer bir tutum benimsediği kaydedilen açıklamada, Facebook’a ‘herkese ifade özgürlüğü verilmesi’ gibi ilkelerine bağlı kalma ve sayfaları yeniden açma çağrısı yapıldı.

Bazı uzmanların belirttiğine göre işgalci İsrail rejimi ile Facebook arasında gizli görüşmeler yapılarak bir anlaşmaya varıldı. Facebook, Siyonist İsrail ve işgal aleyhine olan resim-video ve yazıları sansürleyecek.

Lübnan’da Hizbullah, Filistin’de Hamas Hareketi’nden sert darbeler alan ve direniş karşısında çaresiz kalan işgalci İsrail şimdi de medya savaşı yoluyla Filistindeki işgal ve uygulanan şiddeti unutturmaya ve gözlerden uzak tutmaya çalışıyor.

on4 haber

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz