Salı , 23 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Gerekli Olduğunda Canını Feda Edecek Kişiler Yetiştirebilen Bir Mektep
Gerekli Olduğunda Canını Feda Edecek Kişiler Yetiştirebilen Bir Mektep

Gerekli Olduğunda Canını Feda Edecek Kişiler Yetiştirebilen Bir Mektep

İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamanei dün akşam Nevruz görüşmeleri kapsamında Fatımiyyun Tugayları şehit aileleri ile bir araya geldi.

Tesnim Haber Ajansı – Fatımiyyun Tugayları şehit aileleri, İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei ile Meşhed’de bulunan İmam Rıza’nın Hareminde görüştü.

Akşam namazından bir saat önce başlayan bu görüşme, İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei’nin imamlığındaki cemaat namazı ile sona erdi.

İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei bu samimi ve sıcak görüşmede her şehit ailesiyle ayrı ayrı görüştü ve onların halini hatırını sorarak, onların dertlerini dinledi.

İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei daha sonra Fatımiyyun Tugayları şehit ailelerine yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Gerekli olduğunda canını feda edecek kişiler yetiştirebilen bir mektep başarılı bir mekteptir.

Bu gençler yaptıkları fedakârlık ve özveri ile mekteplerinin insan yetiştiren bir mektep olduğunu göstermişlerdir.

Siz sabırlı şehit aileleri, İslam’ın değerleri ve hazinelerisiniz. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin ve sizin şehitlerinizin değerini bizlere tanıtsın ve bizleri sizlere minnettar kılsın.”

İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei’nin Fatımiyyun Tugayları şehit aileleri ile ilk görüşmesi geçen yıl 27 Mart’ta İmam Rıza’nın Hareminde gerçekleşmişti.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz