Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Hamas’ın Hacker Timinden İsrailli Askerlere Şok
Hamas’ın Hacker Timinden İsrailli Askerlere Şok

Hamas’ın Hacker Timinden İsrailli Askerlere Şok

Kimliği bilinmeyen Filistinlilerden oluşan hacker timi, Siyonist askerlerin kullandığı facebook hesaplarını hackleyerek hesaplarda bulunan güvenlik bilgilerini ele geçirdi.

Filistin Enformasyon Merkezi Farsça servisinin Siyonist ‘0404’ sitesinden naklettiği habere göre, Hamas’a bağlı hackerlar bir kez daha İsrail askerlerinin facebook hesaplarına girmeyi başararak hesaplarda bulunan güvenlik bilgilerini ele geçirdi.Siyonist site, sahte isimli Filistinli genç kız ve erkeklerin gönderdikleri arkadaşlık isteklerini kabul eden İsrail askerlerinin hesaplarındaki güvenlik bilgilerinin ele geçirildiğini duyurdu.

‘0404’ sitesine konuşan bir Siyonist asker, kendisini arkadaş listesine ekleyen bir genç kızın daha sonra onun ordudaki konumu, ne iş yaptığı ve diğer meselelerle ilgili sorular sorduğunu söyledi.

Hatırlanacağı üzere, Siyonist ordu geçen sene de Hamas’a bağlı hackerların siber saldırısına uğradıklarını ve Gazze sınırında görev yapan askerlere ait önemli bilgilerin bu yolla ele geçirildiğini duyurmuştu.

Siyonist Rejim ordusu, Hamas’ın hacker timine ait sahte hesapları tespit etmeye çalışıyor.

Kudusgunu.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz