Salı , 20 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Hizbullah’ın 230 Bin Füzesi İsrail’in Kabusu Oldu
Hizbullah’ın 230 Bin Füzesi İsrail’in Kabusu Oldu

Hizbullah’ın 230 Bin Füzesi İsrail’in Kabusu Oldu

Siyonist Rejim, Hizbullah’ın füzelerinin sayısının 230 bine ulaştığını ve iki taraf arasında yaşanacak muhtemel bir savaşta, Hizbullah’ın işgal bölgelerine günlük olarak 1500 füze fırlatabileceğini vurguladı.

Siyonist Rejim televizyon kanallarından Kanal 2, İsrail’in iç cephe manevraları ile ilgili yayınladığı bir raporda, askeri yetkilerden naklen, Hizbullah’ın füze sayısının 230 bine ulaştığını ve İsrail’e doğru mevzilendirildiğini ve iki taraf arasında yaşanacak muhtemel bir savaşta, Hizbullah’ın işgal bölgelerine günlük olarak 1500 füze fırlatabileceğini açıkladı. Bu haber kanalı bu açıklamalarına rağmen bu füzelerin sadece yüzde bir hedefini vurabileceğini iddia etti.

İsrail kanalının Hizbullah’ın füzelerinin sadece yüzde bir hedefi vurabileceği yönündeki iddiaları, Siyonist Rejimin kuzey ordu komutanı Airan Marcov’un ifadeleri ile çelişmektedir. Çünkü Maariv Gazetesi Airan Marcov’un “Filistin’deki işgal topraklarının hiçbir bölgesi Hizbullah’ın füzelerinden kurtulamayacaktır; yani hiçbir güvenli bölge kalmayacaktır” dediğini yazdı.

Marcov’un sözlerinin anlamı şudur, Siyonist rejim yetkilileri her ne kadar halka güvence içeren mesajlar verseler de, kendileri bu rejimin iç cephelerini Hizbullah’ın füzelerinden korumanın imkânsız olduğunu çok iyi biliyorlar.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz