Çarşamba , 13 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » İmam Hamaney Fikir ve Tecrübe Açısından İslam’ın Gerçek İhyacısıdır
İmam Hamaney Fikir ve Tecrübe Açısından İslam’ın Gerçek İhyacısıdır

İmam Hamaney Fikir ve Tecrübe Açısından İslam’ın Gerçek İhyacısıdır

Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Yardımcısı, İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamenei’nin mevcut çağımızda fikir ve tecrübe açısından İslam’ın gerçek ihyacısı olduğunu belirtti.

Tesnim Haber Ajansı – Lübnan’da yayın yapan el-Ahd internet sitesine röportaj veren Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, İslam İnkılabı Rehberinin üstün kişiliğine temasla, onun mevcut dönemde İslam’ın gerçek kültürünün yayınlanması konusunda üstün bir yeteneğe sahip olduğunu, üstün bir tatbik ve tahlil gücüne sahip bulunduğunu bildirdi.

İslam İnkılabı Rehberinin, direnişin İslam ve Arap ülkeleri ile yakın işbirliği ve teamül içinde olmasını istediğini, İslam aleminin en öncelikli meselesi olarak Filistin meselesinin önemini vurguladığını belirten Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Yardımcısı, Ayetullah Hamenei’nin Lübnan Hizbullah hareketini ise İslami hareketler konusunda bir model olarak kabul ettiğini ve her zaman İslam ve Arap halkların birlik ve dayanışması yönünde gayret gösterdiğini bildirdi.

Şeyh Naim Kasım, Ayetullah Hamenei’nin, yumuşak savaş ve yumuşak savaşın amaçları konusunda İslam dünyasında uyarıda bulunan tek lider olduğunu söyledi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz