Pazartesi , 11 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » İslami İran filmi ”Hz.Muhammed(s.a.a.) Allah’ın Elçisi” Türkçe Dublaj Fragman HD
İslami İran filmi ”Hz.Muhammed(s.a.a.) Allah’ın Elçisi” Türkçe Dublaj Fragman HD

İslami İran filmi ”Hz.Muhammed(s.a.a.) Allah’ın Elçisi” Türkçe Dublaj Fragman HD

İslami İran filmi ”Hz.Muhammed(s.a.a.) Allah’ın Elçisi” Türkçe Dublaj Fragman -28 Ekim’de Sinemalarda

Hz. Muhammed’in hayatından bir bölümü anlatan filmin yapımı uzun yıllar devam etti. Filmde Hz. Muhammed’in 12 yaşına kadar olan yılları ve o yıllarda Mekke’deki olaylar işlenecek.

Hz.Muhammed filminin, İran’ın bugüne kadar en yüksek bütçeli filmi olduğu söyleniyor. Film, 623 milyar İran Riyali (30 milyon $) bütçeyle çekildi.

Hazreti Muhammed’in çocukluk ve ilk gençlik dönemi ile İslam’ın doğuşunu anlatan “Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi” filmi, 28 Ekim’de vizyona girecek.

TÜRKÇE DUBLAJLI FRAGMANI YAYINLANDI

İranlı yönetmen Mecid Mecidi’nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği filmin sinema salonlarındaki gösterimi öncesi, Türkçe dublajlı fragmanı yayımlandı.

HAZRETİ MUHAMMED’İN 12 YAŞINA KADAR Kİ DÖNEM ANLATILIYOR

Filmde, Hazreti Muhammed’in doğumundan 12 yaşına kadar geçen süredeki yaşamı ile o yıllarda Mekke’de gelişen olaylar farklı bir bakış açısıyla ele alınıyor.

FİLM 2015 YILINDA TAMAMLANDI

Hayata ve insanlığa bakış açısıyla, “Çağrı” filminin ardından İslam dünyasına ışık tutması beklenen film, 2015’te tamamlandı.

TÜRKÇE DUBLAJLI OLARAK İZLEYİCİSİYLE BULUŞACAK

Sareh Bayat, Mohsen Tanabandeh, Rana Azadivar, Ali Reza Shoja-nuri ve Mina Sadati’nin rol aldığı film, Türkçe dublajlı olarak sinema izleyicisiyle buluşacak.

islamivahdet.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz