Pazar , 21 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » İşte IŞİD Kafası ! Hem Hırsız ve Dolandırıcı, Hem Irz Düşmanı
İşte IŞİD Kafası ! Hem Hırsız ve Dolandırıcı, Hem Irz Düşmanı

İşte IŞİD Kafası ! Hem Hırsız ve Dolandırıcı, Hem Irz Düşmanı

Kendisini IŞİD Medya sorumlusu olarak tanıtan Abdulkadir POLAT’ın sicili hırsızlıktan , ırz düşmanlığına doğru genişliyor.

Bir süre önce IŞİD yanlısı yayınlarıyla farkedilen bir web  sayfasının editörlerinden olan Abdulkadir Polat hakkında sosyal medyada ve IŞİD’e yakın web sayfalarında bizzat kendi arkadaşları öyle iddialar ortaya attılar ki şaşmamak elde değil.
İnternet ortamında , Terör Örgütü olarak anılan bir yapının resmi Medya temsilcisi olarak kendisini tanıtmaktan çekinmeyen  Abdulkadir Polat’ın kendi yakın arkadaşının nikahlı karısını kaçırdığı , IŞİD adına topladığı paraları zimmetine geçirdiği ve bu paralarla ”cihada götürme ” bahanesiyle görüştüğü bazı genç kızları tuzağa düşürerek faydalandığı ortaya çıktı.
Medya Center’e yakın  kaynaklar,   bu kişinin geçmişte selefi kesim içinde faaliyetlerde bulunduğunu ve bir çok genç kızı mağdur edip selefi kesimden topladığı paralar ile iş ve evlilik masraflarını gerçekleştirdiği , IŞİD içinde faaliyet gösteren bir kaç Türkiyeli militanla irtibat kurarak kendisinin Türkiye sahasında IŞİD’in Medya sorumlusu olarak tanıttığını bildirdiler.
Kaynaklara göre Polat’ın eskiden birlikte çalıştığı arkadaşlarının karıları ile olan ilşkisi ortaya çıkıp bunlardan birisini evlenme vaadiyle kaçırınca , bizzat Polat’ın da bir dönem yazılar yazdığı web sayfalarında ki kendi arkadaşları tarafından yaptıkları ifşa edilmiş.