Pazar , 21 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Kassam Tugayları: “İsrail Suikastin Bedelini Ödeyecek”
Kassam Tugayları: “İsrail Suikastin Bedelini Ödeyecek”

Kassam Tugayları: “İsrail Suikastin Bedelini Ödeyecek”

Hamas’ın askerî kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, mücahit komutan Mazin Fukaha’nın şehit edilmesinin siyonist düşmanın planı ve infazı olduğuna dikkat çekerek, onun bu cinayetin bedelini de en ağır şekliyle ödemek zorunda kalacağını vurguladı.

İzzeddin El-Kassam Tugayları tarafından bu sabah yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün komutan Mazin Fukaha’yı Allah’ın izniyle sonsuzluk cennetine uğurluyoruz. Şunu açık ve net bir şekilde ifade ediyoruz ki cinayet siyonist düşmanın planı ve infazıdır. Cinayetin sorumluluğunu üstlenmek zorunda olacak ve bedelini ödeyecek olan da odur.”

El-Kassam Tugayları açıklamasında siyonist düşmanı böyle bir cinayeti planlamasından pişman olmak zorunda bırakacaklarını ifade etti.

Siyonist işgal yönetiminin işlediği cinayetin bedelini ödemek zorunda kalacağını vurgulayan El-Kassam Tugayları açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Allah’ın önünde, ümmetimizin ve halkımızın önünde yemin ederek söz veriyoruz ki siyonist düşman işlediği bu cinayetin bedelini, komutan şehidimiz Ebu Muhammed’e karşı işlediğinin büyüklüğüne denk bir şekilde ödemek zorunda kalacak. Ateşle oynayan onunla yanar.”

 

İlkha

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz