Salı , 23 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Mahmud Abbas, “Halkın Münafıkları Örgütünü” Ziyaret Etti!
Mahmud Abbas, “Halkın Münafıkları Örgütünü” Ziyaret Etti!

Mahmud Abbas, “Halkın Münafıkları Örgütünü” Ziyaret Etti!

Filistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas’ın dün akşam Paris’te  İslam İnkılabı karşıtı hareketin lideri olan Meryem Recevi ile görüştüğü ortaya çıktı.

İslam Devrimi’ne karşı yıllardır düzenledikleri suikastler ve terör saldırıları ile adını duyuran “Halkın Mücahitleri(Münafıkları) Örgütü’nün” internet sitesinden bugün yapılan açıklamada Mahmud Abbas ile örgüt lideri Meryem Recevi’nin fotoğrafları paylaşılarak “İki lider, bölgedeki krizleri masaya yatırdı” ifadesi kullanıldı.

Habere göre, Mahmud Abbas’ın bölgedeki “dini aşırıcılıkla” mücadele noktasında Meryem Recevi’ye destek verdiği ve Fransa’nın geliştirdiği Filistin insiyatifi konusunda görüş alışverişinde bulundukları ifade edildi.

Meryem Recevi liderliğindeki örgüt ve İran’da gerçekleşen İslam Devrimi’ne karşı olan kesimler, 9 Temmuz’da Paris’te düzenlenen “Devrim Karşıtları Kongresi’nde” bir araya gelmiş ve Suudi Arabistan istihbaratının eski şefi Turki el-Faysal’ın ve Amerikalı üst düzey temsilcilerin katılımıyla İran’da rejim değişikliği için fiili olarak harekete geçileceğinin sinyallerini vermişlerdi.

İslâmi Analiz

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz