Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Mehmet Ali Şahin: Türkçe Olimpiyatları bir tiyatroydu, biz de saf saf izledik
Mehmet Ali Şahin: Türkçe Olimpiyatları bir tiyatroydu, biz de saf saf izledik

Mehmet Ali Şahin: Türkçe Olimpiyatları bir tiyatroydu, biz de saf saf izledik

Sinop’taki nöbete katılan eski bakanlardan Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, ‘Türkçe Olimpiyatları tamamen bir oyundu, dershaneler bir tiyatroydu. Biz de yıllardır saf saf inandık, izledik, bu tiyatroyu alkışladık’ dedi.

15 Temmuz’da darbe girişiminin 21’inci gününde Sinoplular yine meydana doldurdu.
Sinop Valiliği önündeki kalabalığa hitap eden Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, darbe girişimi başarılı olsaydı, TBMM’nin, siyasi partilerin kapatılmış olacağını ve Türkiye’nin 30 yıl geriye gideceğini söyledi. Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:
”TÜRKİYE’DE ARTIK BU TİYATROYU OYNATAMAYACAKLAR”
“Ve maalesef Türkiye bir iç savaşla karşı karşıya kalacaktı ki istedikleri şey de buydu. Türkiye’yi bir Suriye bir Irak haline getireceklerdi. Türkçe Olimpiyatları tamamen bir oyundu, dershaneler bir tiyatroydu. Yurt içindeki, yurt dışındaki oyunlar birer tiyatroydu ama aziz milletimiz, bu tiyatronun perdesini indirdi. Işıklarını söndürdü ve bu tiyatro şimdi kapandı. Ve artık Türkiye’de bu tiyatroyu oynatamayacaklar. Biz de yıllardır saf saf inandık, izledik, bu tiyatroyu alkışladık. Bu nedenle bizim tarihimizde bize çok ihanet edenler oldu ama böylesine şerefsizce bir ihanetle ilk defa karşılaşıyoruz.”
Ajanslar

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz