Salı , 23 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Netanyahu: İran’a Bir Sınır Koymalıyız / İran Karşıtı 3’lü Cephe Oluşturulacak
Netanyahu: İran’a Bir Sınır Koymalıyız / İran Karşıtı 3’lü Cephe Oluşturulacak

Netanyahu: İran’a Bir Sınır Koymalıyız / İran Karşıtı 3’lü Cephe Oluşturulacak

Siyonist Rejim Başbakanı İngiltere’ye gitmeden önce, İran’a bir sınır koymamız gerekiyor dedi.

Siyonist Rejim Başbakanı Binyamin Netanyahu, İngiltere’ye gerçekleştireceği ziyaret öncesinde, ”amacım İran’a karşı İngiltere-Amerika ve İsrail’den oluşan ortak bir cephe oluşturmak” dedi.

Netanyahu ayrıca, ‘İran’a bir sınır koymalıyız’ ifadesinde bulundu.

İsrail’in Hayom Gazetesi, Siyonist Rejim Başbakanı ve İngiltere Başbakanı Theresa May arasında bugün, İran’ın nükleer dosyası üzerinde görüşmelerde gerçekleşeceğini yazdı.

Bu gazetenin haberine göre, Netanyahu ve Amerika Başkanı Donlad Trump iki hafta sonra yani 15 Şubat’ta bir araya gelecekler.

Netanyahu daha önce, Londra’da Theresa May ile bölge meseleleri üzerinde ve başta İran olmak üzere tehditler karşısında yeni ortak tedbirler alınması gerektiği konusunda görüşeceklerini açıklamıştı.

Netanyahu aynı zamanda iki hafta sonra Amerika Başkanı ile de Washington’da bir görüşme gerçekleştireceğini ve bunun İsrail için önemli bir ziyaret olduğunu belirtmişti.

Siyonist Rejim Başbakanı ayrıca, Amerika Ulusal Güvenlik Danışmanı Micheal Flynn’nın İran’ın düşmanlıkları ile mücadele hakkındaki konuşmalarını takdir etti.

Tesnim Haber

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz