Pazartesi , 11 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Netanyahu:”Golan Tepeleri Bizim”/Mikdat:”Askeri Müdahale Planı Masada.”
Netanyahu:”Golan Tepeleri Bizim”/Mikdat:”Askeri Müdahale Planı Masada.”

Netanyahu:”Golan Tepeleri Bizim”/Mikdat:”Askeri Müdahale Planı Masada.”

Suriye Dış işleri Bakanı Faysal Mikdad, Golan tepelerini geri alma seçenekleri arasında askeri seçenekte bulunmaktadır, açıklamasını yaptı.

Tesnim Haber Ajansı- Suriye Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad, Golan tepelerini geri alma seçenekleri arasında askeri seçenekte bulunmaktadır, açıklamasını yaptı.

Faysal Mikdad’ın bu sözleri, Siyonist rejim Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun iddialarına tepki olarak ele alındı. Netanyahu bir konuşmasında Suriye’nin artık Golan tepelerini unutması gerektiğini ve Golan’ın her zaman bu rejimin bir parçası olacağını iddia etmişti.

Mikdad da şu hususa vurgu yaptı ki; Suriye’nin Golan tepeleri işgal edilmiştir. Uluslararası kararlara göre de bu bölge işgal edilmiştir. Netanyahu her zaman olduğu gibi yalan söylüyor ve uluslararası güçlerin bu bölgede bulunması da bunun kanıtıdır.

Suriye Dışişleri Bakanı şöyle ekledi: Biz, direniş seçeneğinden asla vazgeçemeyeceğiz. İsrail bizi kışkırtmaya çalışıyor. Ancak asla teslim olmayacağız.
İsrail ile işbirliği içerisinde olan muhaliflerin Suriye krizinin çözümünde hiçbir rollerinin olmayacağına değinen Faysal, Suriye halkının hepsinin ülke topraklarının tamamının bir gün İsrail işgalinden kurtarılacağına imanı var, dedi.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz