Salı , 20 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Öncü Şahsiyetler » İmam Hamaney » Önemli nokta; Allah yolunda vazifenizi tutkuyla yerine getirmenizdir
Önemli nokta; Allah yolunda vazifenizi tutkuyla yerine getirmenizdir

Önemli nokta; Allah yolunda vazifenizi tutkuyla yerine getirmenizdir

İmam Seyyid Ali Hamanei, Viyana’da düzenlenen Avrupa Müslüman Öğrenciler Birliği Toplantısı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, genç öğrencinin şimdiki zaman ve gelişmelerini bilip, kendisini hazırlaması gerektiğinin altını çizdi.

İmam Seyyid Ali Hamanei,  Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen “Avrupa Müslüman Öğrenciler Birliği Toplantısı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İnkılap Rehberi’nin kaleme aldığı ve Viyana’daki İmam Ali -as- İslam Merkezi’nde hüccetül-İslam Cevad Ejei tarafından okunan mesajda şu ifadelere yer verildi:

Bismillahirrahmanirrahim

“Günümüzdeki dünya ve içindeki gelişmeler beraberinde gençler için geçmişte benzeri olmayan veya belirsiz olan beklentileri getirir. Genç üniversite öğrencileri bu gelişmeler ile beklentileri doğru bir şekilde tanımlayarak kendisini hazırlamalıdır. Müslüman Öğrenciler Birliği’nin size sağladığı ortam bu konuda yardımcı olabilir. Önemli nokta Allah yolunda vazifenizi tutkuyla yerine getirmenizdir. Bunları başardıysanız, Allah’ın hidayeti yardımınıza gelecektir inşallah. Yüce Allah’tan hepinize saadet diliyorum.”

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz