Pazartesi , 11 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Rızai: Arabistan’ın tutumları şer olmaktan çıkmış delilik sınırına ulaşmıştır!
Rızai: Arabistan’ın tutumları şer olmaktan çıkmış delilik sınırına ulaşmıştır!

Rızai: Arabistan’ın tutumları şer olmaktan çıkmış delilik sınırına ulaşmıştır!

Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreteri, Arabistan’ın İslam İşbirliği Teşkilatı üye ülkeler bakanlarının konferansı kapanış bildirgesine 4 madde ekleyerek yeni ihanet sistemi oluşturmasını yeni bidat türü olarak niteledi ve bu saygısızlığın önlenmesinin tek yolunun İran tarafından ona uygun bir şekilde karşılık verilmesinden geçtiğini belirtti.

Tesnim Haber Ajansı – Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreteri Muhsin Rızayi, Arabistan’ın İslam İşbirliği Teşkilatı konferansı kapanış bildirgesine 4 madde ekleyerek yeni ihanet sistemi oluşturmasını yeni bidat türü olarak niteledi ve bu saygısızlığın önlenmesinin tek yolunun İran tarafından ona uygun bir şekilde karşılık verilmesinden geçtiğini belirtti.

Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreterinin şahsi Instagram hesabında yayımlanan bu konunun detayı şöyledir:

Arabistan şer sınırını aşmış ve delilik sınırına ulaşmıştır!

İslam İşbirliği Teşkilatının son konferansında Arabistan baskı kurarak ve Malezya’ya yapılan 700 milyon dolarlık yardımın itiraf edilmesinin de bir örneği olduğu milyon dolarlık harcamalarla İran aleyhinde olan dört maddeyi kapanış bildirgesine ekledi. İslam İşbirliği Teşkilatı konferanslarının tarihinde İran’a böyle bir ihanet yapıldığı görülmemiştir.

Arabistan’ın tutumları şer sınırlarını aşarak delilik sınırlarına ulaşmıştır. Eğer bu şer odaklı deliliğe bir cevap verilmezse ihanetler devam eder.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz