Salı , 20 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Rus uzmandan kritik tespit: Erdoğan önce söylüyor, sonra düşünüyor…
Rus uzmandan kritik tespit: Erdoğan önce söylüyor, sonra düşünüyor…
Turkish President Recep Tayyip Erdogan addresses a meeting with governors in Ankara, Turkey, Thursday, Sept. 8, 2016, Turkey's education ministry says 11,285 of its personnel have been suspended amid suspicions they may be linked to Turkey's outlawed Kurdish rebels. (Yasin Bulbul, Presidential Press Service, Pool photo via AP)/ANK101/16252526492073/POOL PHOTO/1609081646

Rus uzmandan kritik tespit: Erdoğan önce söylüyor, sonra düşünüyor…

Rus 1. Kanal televizyonunda yayınlanan ‘Vremya Pokajet’ (Zaman Gösterecek) programında konuşan Nadejdin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye’de düzenlenen harekatla ilgili olarak dile getirdiği “Devlet terörü estiren zalim Esed’in hükümranlığına son vermek için biz oraya girdik, başka bir şey için değil” ifadelerini değerlendirdi. Nadejdin şu ifadeleri kullandı:

”BAZILARININ SİNİRİ BOZULMAYA BAŞLADI”

“Erdoğan’ın sözlerine derin şekilde takılmamak lazım. Olay çok basit. Erdoğan’ın bir özelliği vardır: Erdoğan önce söylüyor, sonra düşünüyor… ABD Başkanlık seçimlerinin ardından bazıları delirlemeye başladı. Halep kentinin işgalden kurtarılması artık kaçınılmaz, dolayısıyla bazılarının siniri bozulmaya başladı bile.”
”ERDOĞAN, ESAD’I SEVMEDİĞİNİ HEP SÖYLEDİ”
Programda konuşan diğer Rus uzman Maksim Şevçenko ise Erdoğan’ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’la ilişkisinin kötü olduğuna işaret ederek, “Evet, Erdoğan ve Esad’ın arası önce iyiydi. Ama sonrasında Erdoğan Esad’ı sevmediğini hep söyledi. Fakat şunu da unutmamak lazım: Erdoğan için Rus-Türk ilişkileri çok önemli” yorumunda bulundu.
sputniknews

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz