Salı , 12 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Siyonist Haham:”Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok.”
Siyonist Haham:”Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok.”

Siyonist Haham:”Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşama hakkı yok.”

İşgal altındaki Filistin topraklarında bulunan Doğu Yahudileri Baş Hahamı, Yahudi olmayanların işgal edilmiş Filistin topraklarında yaşama hakkı olmadığını söyledi.
Filistin Enformasyon Merkezi Farsça servisinin İsrail Kanal 10 televizyonundan aktardığı habere göre; Siyonist Haham İshak Yusuf, Yahudi dininin öğretileri uyarınca Yahudi olmayanların işgal edilmiş Filistin topraklarında yaşayabilmesi için yedi emre itaat etmeleri gerektiğini iddia etti.
Siyonist Haham, Yahudi olmayanların yedi emre itaat etmemeleri halinde Suudi Arabistan’a sürgün edileceklerini belirtti.
İshak Yusuf sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Eğer biz güç ve kudret sahibi olsaydık şu anda Yahudi olmayanlar İsrail’de ( İşgal edilmiş Filistin’de) yaşayamazlardı, fakat biz zayıfız ve gerçek kurtarıcımızın zuhur ederek bizi bu durumdan kurtarmasını bekliyoruz.’’
Yahudi olmayanların bu topraklarda yaşayabilmesinin Yahudilere hizmet etmelerine bağlı olduğunu ifade eden Siyonist Haham, ‘”Eğer onlar bu topraklarda yaşamazlarsa Yahudilere kim hizmet edecek ve bizim işlerimizi kim yapacak? ’’ diye sordu.
fiem

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz