Çarşamba , 13 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Siyonist Katil İsrail Yine Suriye’ye Saldırdı
Siyonist Katil İsrail Yine Suriye’ye Saldırdı

Siyonist Katil İsrail Yine Suriye’ye Saldırdı

Suriyeli bir askeri yetkili, Siyonist İsrail’in dün Şam havaalanı yakınlarına düzenlediği saldırıyla ilgili açıklamada bulundu.

 Suriyeli askeri yetkili Suriye ordusu ve müttefiklerinin Katil İsrail’in dünkü saldırısının cevabını ertelemeyeceğini söyledi.

Suriyeli askeri yetkili, “Suriye ordusu ve müttefikleri, İsrail’in işgal altında tuttuğu Golan çevresindeki planını etkisiz kılacak. Siyonist düşmanla işbirliği yapanları yok etme mücadelesi sürecek” ifadelerini kullandı.

Siyonist İsrail İstihbarat Bakanı Yisrael Katz, “Bu olayın İsrail’in, Hizbullah’a silah transferini önleme politikalarıyla uyumlu olduğunu söyleyebilirim” diyerek saldırıyı dolaylı olarak üstlenip saldırı yapılan yerin Hizbullah’a ait silah depoları olduğunu ima ederken Sputnik Arapça servisine konuşan bir Suriyeli askeri yetkili, Şam havaalanı yakınlarında Hizbullah’a ait herhangi bir silah deposunun bulunmadığını söyledi.

Suriye krizinin 2011 yılında başlaması ile birlikte Siyonist İsrail rejimi açık bir şekilde Hizbullah’ı Suriye’de hedef almaktadır. Bu anlamda Katil İsrailli yetkililer bir çok kez Lübnan Hizbullah’ına Suriye üzerinden silah transferine engel olacaklarını duyurmuşlardı.

tasnim haber

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz