Pazar , 18 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Siyonist Katil İsrail’den Tehdit Gibi Tahmin : “İran Cumhurbaşkanına Suikast Düzenlenirse Şaşırmam! “
Siyonist Katil İsrail’den Tehdit Gibi Tahmin : “İran Cumhurbaşkanına Suikast Düzenlenirse Şaşırmam! “

Siyonist Katil İsrail’den Tehdit Gibi Tahmin : “İran Cumhurbaşkanına Suikast Düzenlenirse Şaşırmam! “

İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, tehdit gibi bir tahminde bulunarak, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani’ye gelecek ay suikast düzenlenirse “şaşırmayacağını” söyledi.

Sputnik’in haberine göre İsrail’in aşırı sağcı partisi Yisrael Beiteinu’nun (Evimiz İsrail) da lideri olan İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, İsrail medyasına konuştu.

Yedioth Ahronoth’a konuşan Lieberman, Hamas kontrolündeki Gazze’de uğradığı suikast sonucu şehit olan üst düzey Hamas yöneticisi Mazin Fukaha’nın bir “iç hesaplaşma” nedeniyle öldürüldüğünü öne sürdü.

“Hamas’ın kendi üyelerine yönelik suikastlar düzenlemesinin” örgütün ‘karakteristik özelliği’ olduğunu iddia eden Lieberman, buradan konuyu İran’a bağladı.

‘BİRİLERİ SUİKAST DÜZENLERSE ŞAŞIRMAM’

Lieberman, “19 Mayıs’taki İran seçimleri sırasında birileri İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani’ye suikast düzenlerse şaşırmam” diye konuştu.

Hamas’ın askeri kanadı İzzeddin el Kassam Tugayları’nın önemi isimlerinden Fukaha, geçen ay Gazze’nin Heva tepesi bölgesindeki evinin önünde dört kurşunla şehit edilmişti.

 

sputnik

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz