Salı , 20 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Siyonist Rejimin 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi
Siyonist Rejimin 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi

Siyonist Rejimin 60 Özel Kuvveti Bahreyn’e Girdi

Bahreyn İnkılabının altıncı yıl dönümü arifesinde yetkili kaynaklar Siyonist Rejimin 60 özel kuvvetinin Manama Havaalanına girdiğini duyurdular.

Middle East Panorama şunları yazdı: ‘Bahreyn uluslararası havaalanında yetkili kaynaklar, Tel Aviv’den İsrail pasaportlu 60 kişilik bir grubun Katar Havayollarıyla Bahreyn’e girdiğini ve bu kişilerin beraberlerinde birçok büyük ahşap kutu olduğunu açıkladı.

Yetkili kaynakların ifadesine göre, bu 60 kişilik grubu karşılamaya gelenler, bir grup güvenlik görevlisiydi ve Bahreyn İç İşleri Bakanlığına ait araçlarla bu kişileri bilinmeyen bir yere götürdüler. Edinilen bilgilere göre, bu altmış kişinin ülkeye girişi güvenlik görevlilerinin artışına neden oldu ve görevliler kimsenin resim çekmesine izin vermedi hatta resim çeken bazı kişilere de engel oldu.

Times Of İsrail Gazetesi, İsrail Bölgesel İş Birliği Bakanından naklen, Manama ve Tel Aviv’in ekonomik iş birliğinin olduğunu ve Bahreyn’deki ayaklanmalara karşı bazı polis kuvvetlerine eğitim verme konusunda iş birliği yaptıklarını açıkladı.

İsrail Bölgesel İş Birliği Bakanı şunları söyledi: ‘İsrail Körfez Arap ülkeleriyle ilişkilerini geliştirmenin çeşitli yollarını arıyor.’

Bu Bakan ayrıca, Bahreyn Kralı ve ailesine Tel Aviv ve Manama’da sağlık hizmetinin verildiğini ve Avrupa ve Amerika pasaportlu Yahudi tüccarlar heyetinin son ziyaretinin Bahreyn Kralının daveti üzere gerçekleştiğini belirtti.

Tesnim Haber

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz