Salı , 12 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » SİYONİST-TEKFİRİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN VAHŞETİ BİTMEK BİLMİYOR: İŞİD MUSUL’DA 250 KADINI İDAM ETTİ
SİYONİST-TEKFİRİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN VAHŞETİ BİTMEK BİLMİYOR: İŞİD MUSUL’DA 250 KADINI İDAM ETTİ

SİYONİST-TEKFİRİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN VAHŞETİ BİTMEK BİLMİYOR: İŞİD MUSUL’DA 250 KADINI İDAM ETTİ

Ehlibeyt (a.s) Haber Ajansı ABNA – Siyonist-tekfiri İşid terör örgütü, bazı kabile reislerinin ihanetiyle hiçbir direniş olmadan Musul’u işgal etmesinden sonra, bu şehrin kadınlarını teröristlerin cinsel ihtiyaçlarını gidermek bahanesiyle cihat nikâhı dedikleri Siyonist uydurması bir ilişkiye zorlamaktadırlar ve bu hükme uymayanları idam etmektedirler.

Bilgi sahibi kaynakların verdiği haberlere göre bu şehirde yaşam kadınlar için oldukça zor bir hal almış durumda; çünkü İşid teröristleri bu nikâh için her gün kadınları seçmekle meşguller ve direnenleri idam ediyorlar.

Bu kaynakların verdiği bilgiye göre, şimdiye kadar 250 kadın ve kız idama mahkûm edildi ve hükümleri uygulandı. Bazen de bu kız ve kadınların aileleri de idam edilmektedir.

Bu şehirde kadınların eşlerini seçme hakkı bulunmamaktadır. Eğer Siyonist-tekfiri İşid teröristleri bir kızı veya kadını beğenirse kadın veya kız onunla cihat nikâhı dedikleri şeyi yapmak zorunda, yoksa ailesiyle birlikte idama razı olması gerekir.

ABNA24.COM

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz