Pazar , 21 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Faydalı Sayfalar » Analiz » Siyonistler, Mescid-i Aksa’yı Bastı
Siyonistler, Mescid-i Aksa’yı Bastı

Siyonistler, Mescid-i Aksa’yı Bastı

Sık sık Mescid-i Aksa’ya baskın düzenleyen Yahudi işgalciler bu kez hadlerini fazlasıyla aştı, binlerce işgalci Siyonist rejimin himayesinde Aksa’ya hücum etti.

Tesnim Haber Ajansı – Hemen hemen her gün ilk kıblegahımız Mescid-i Aksa’ya baskınlar düzenleyen yahudi işgalciler bu baskınlarını Siyonist güvenlik güçleri himayesinde gerçekleştiriyor.Siyonist hahamlarca da desteklenen Mescid-i Aksa baskınları temel olarak Müslümanları psikolojik olarak yıpratmayı hedeflerken İslam dünyasından da bu saldırılara tepki gelmiyor.

İslam dünyasının tepkisizliğinden yüz bulan ve Mescid-i Aksa’ya yönelik emelleri doğrultusunda istedikleri gibi at koşturan Siyonist işgalciler, bu kez ise kendilerince kutsal olan Pesah Bayramı dolayısıyla Mescid-i Aksa’ya baskın düzenledi.

Yüzlerce Siyonist hahamın önderliğinde gerçekleştirilen son baskınlarda binlerce işgalci yahudi Mescid-i Aksa çevresinde kendilerince güç gösterisinde bulundu.

Mescid-i Aksa’nın onuru ve namusuna aykırı hal ve hareketlerde bulunan Yahudi işgalcilere tepki gösteren Müslümanlarsa Siyonist güvenlik güçleri tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz