Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Suriye Savunma Bakanlığı, Siyonist İsrail’in Suriye Mevzilerine Gerçekleştirdiği Saldırıyı Doğruladı
Suriye Savunma Bakanlığı, Siyonist İsrail’in Suriye Mevzilerine Gerçekleştirdiği Saldırıyı Doğruladı

Suriye Savunma Bakanlığı, Siyonist İsrail’in Suriye Mevzilerine Gerçekleştirdiği Saldırıyı Doğruladı

Suriye Savunma Bakanlığı; Siyonist Rejim’ in Suriye Ordusunun Şam kırsalındaki mevzilerine hava saldırısı düzenlediğini doğrulayarak, Siyonist Rejim uçaklarının Lübnan hava sahasından iki füzeyi Şam’ın batısındaki El-Sabure bölgesine fırlattığını açıkladı.

Tesnim Haber Ajansı – Suriye devlet kanalları, İsrail savaş uçaklarının Çarşamba günü sabah saatlerinde Lübnan hava sahasını ihlal ederek Şam’ın batısına saldırı gerçekleştirdiğini duyurdu.

Suriye Savunma Bakanlığına bağlı askeri bir kaynak, İsrail savaş uçaklarının Çarşamba günü sabah saatlerinde Lübnan hava sahasından Suriye topraklarına girmeden Şam’ın batısındaki El-Sabure bölgesine iki füze fırlattığını söyledi.

Bu askeri kaynak ayrıca bu hava saldırısında hiçbir kaybın yaşanmadığını ve bu saldırının terörist grupların psikolojisini güçlendirmek ve Suriye Ordusunun zaferlerini örtbas etmek için gerçekleştiğini ifade etti.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz