Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Suriyeli Muhalifler, Kudüs’te Siyonist Bir Merkezde Düzenlenecek Olan Toplantıya Katılacaklar
Suriyeli Muhalifler, Kudüs’te Siyonist Bir Merkezde Düzenlenecek Olan Toplantıya Katılacaklar

Suriyeli Muhalifler, Kudüs’te Siyonist Bir Merkezde Düzenlenecek Olan Toplantıya Katılacaklar

Suriyeli muhaliflerden oluşan bir grup 17 Ocak’ta Tel Aviv’e gidip, Truman isimli Siyonist bir merkezdeki toplantıya katılacak ve Suriye krizi hakkında konuşma yapacaklar.

Tesnim Haber Ajansı – Suriyeli muhaliflerin rezilliklerinin bir sonu yok gibi görünüyor ve her gün rezillik listelerine bir yenisi daha ekleniyor ve onların gerçek yüzünü ve Suriye’deki gerçek niyetlerini ortaya çıkarıyor.

Truman Siyonist Merkezi yayınladığı bildiride; Suriyeli muhaliflerin ilk kez bu merkezin daveti üzerine Kudüs’te Suriye’deki kriz ekseniyle düzenlenecek olan bir konferansa katılacağını ve Suriyeli muhaliflerin 17 Ocak’ta Tel Aviv’e geleceklerini açıkladı.

Aynı zamanda Suriyeli birçok muhalifte video konferans yoluyla Truman Siyonist Merkezi’nin toplantısına katılacak ve Suriye krizi hakkında İngilizce olarak konuşma yapacaklar.

Geçtiğimiz günlerde de Özgür Suriye Ordusu olarak adlandırılan grubun temsilcisi Asım Zeytun, Siyonist Rejim ’in başkenti Tel Aviv’e giderek Herzliya güvenlik konferansına katılmıştı.

İsrail daha önce de üç defa Suriyeli Muhalifler Komisyonu olarak adlandırılan grubun üyesi olan Kemal El-Levani’yi ağırlamıştı. Suriyeli bu muhalif Siyonist Rejime, Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad’ın devrilmesi karşılığında Golan tepelerinin Siyonistlere verilmesi önerisinde bulundu.

Bir ay önce de Suriye Ulusal Kurtuluş Cephesi adlı örgütün koordinasyon sorumlusu Fahad El-Mısri  “yeni Suriye İsrail’e düşman olmayacaktır” açıklamasında bulundu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz