Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Vehhabi Uleması İsrail’le Barış Görüşmelerine Yeşil Işık Yaktı!
Vehhabi Uleması İsrail’le Barış Görüşmelerine Yeşil Işık Yaktı!

Vehhabi Uleması İsrail’le Barış Görüşmelerine Yeşil Işık Yaktı!

Suud Rejimi liderlerinin, Siyonist İsrail’le görüşme yapmak ve ilişkileri alenileştirmek için hazır olduklarını ilan etmelerinin ardından Vehhabi uleması da sözde barış görüşmelerine yeşil ışık yaktı.

Qodsna’nın haberine göre, bu gelişmeyi duyuran Suud medyası söz konusu konu hakkında Rabıta teşkilatına üye Vehhabi ulemanın görüş alışverişine başladıklarını ve bunu resmen ve alenen yaptıklarını kaydetti.

Suud medyası, merkezi Mekke-i Mükerreme’de bulunan Rabıta teşkilatı şeyhlerinden 21’inin, çeşitli Siyonist teşkilatların liderleriyle görüşüp konuştuklarını yazdı.

Vehhabi ulema, dinler arası diyalog adı altında Dünya Yahudi Kongresi gibi Siyonist Rejime bağlı uluslararası teşkilatlarla şu ana kadar çok sayıda görüşme gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili medyada yayınlanan görüntülerde, bu teşkilatın müdürü Haşim El Mahruki’nin Rabıta’nın genel sekreteri Muhammed bin Abdulkerim El İsa’nın emri üzerine Siyonist şahsiyetlerle toplantılar yaptığı ortaya çıktı.

Siyasi gözlemciler, El İsa’nın Rabıta teşkilatını Suud rejiminin hedef ve programları doğrultusunda kullandığını belirtiyorlar.

kudusgunu.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz