Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » VİDEO-ABD’li askerden kan donduran Batıasya(Ortadoğu) itirafları!
VİDEO-ABD’li askerden kan donduran Batıasya(Ortadoğu) itirafları!
????????

VİDEO-ABD’li askerden kan donduran Batıasya(Ortadoğu) itirafları!

Eski bir Amerikan Deniz Komandosu ve savaş karşıtı aktivist olan Kenneth O’Keefe, Rusya’nın RT kanalında yaptığı yorumla ezberleri bozdu.

Kenneth O Keefe isimli Amerikalı eski deniz komandosu canlı yayında; ABD, İngiltere ve İsrail’in IŞİD’e verdiği desteğe ve Batı ülkelerinin Ortadoğu üzerindeki kirli hedeflerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Amerikalı eski deniz komandosu canlı yayında; Amerika ve müttefiklerinin “Büyük İsrail Projesi’ni” hayata geçirebilmek için Ortadoğu’da mezhepçi nefret ve şiddetin tohumlarını ektiğini belirterek; bu plan kapsamında Irak ve Suriye’nin istikrarsızlaştırıldığını ifade etti.

İsrail’in temel hedefinin “Büyük İsrail Projesi” doğrultusunda genişlemek olduğunun altını çizen O’Keefe, “komik gelebilir ama DAEŞ’in açılımı İsrail Gizli İstihbarat Servisi (Israel Secret Intelligence Service) olabilir.” dedi.

Eski komando sözlerinin devamında IŞİD’in büyük bir plan doğrultusunda Amerika tarafından oluşturulduğunu söyleyerek IŞİD teröristlerinin İsrail’de tıbbi tedavi gördüklerini belirtti.

Eski komando ayrıca Amerika’nın politikasının savaş, işgal ve istila üzerine olduğunu ifade etti.

islamivahdet.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz