Çarşamba , 13 Aralık 2017
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » VİDEO: CIA’nın Ümmet Çöksün Projesi ve Ulusalcılar (Aydınlık Grubu)
VİDEO: CIA’nın Ümmet Çöksün Projesi ve Ulusalcılar (Aydınlık Grubu)

VİDEO: CIA’nın Ümmet Çöksün Projesi ve Ulusalcılar (Aydınlık Grubu)

Bundan 4 yıl önce 12 Nisan 2013 tarihinde; Ulusal Kanal’da, Ümit Zileli’nin sunduğu “Sesli Gazete” adlı programda canlı yayındaki konuklarından biri, Kanada’dan görüntülü olarak katılan Tuncay Güney idi.

Programın diğer konukları Aydınlık Gazetesi’nin o zamanki Genel Yayın Yönetmeni Dr. Serhan Bolluk ve Avukat Vural Ergül idi.

Dr. Serhan Bolluk, Avukat Vural Ergül ve Ümit Zileli, Kanada’dan katılan Tuncay Güney’e Ergenekon Davası ile ilgili birçok soru sordular.

Sorulan tüm sorulara kendi açısından yanıt veren Tuncay Güney de, Dr. Serhan Bolluk’a şu soruyu sordu:

“Serhan Bey, CIA sizi (Aydınlık grubunu) kullandı mı? diye sordum, cevap vermediniz” diye konuştu.

Dr. Serhan Bolluk’tan ses çıkmadı. Tuncay Güney devam etti:

“Sizler CIA’in ‘Ümmet Çöksün’ projesinde 30 yıl önce Turan Dursun’un kitaplarıyla bu projeye dâhil oldunuz. Sovyet artıklarını sözde CIA’dan emekliler kullanıyor.”

Siz bana CIA ajanı mısınız diyorsunuz…

Şimdi, ben mi CIA ajanı mıyım, yoksa Aydınlık grubu mu Serhan Bey?”

Bu soru karşısında da Serhan Bolluk’tan çıt çıkmadı!

Aydınlık Gazetesi’nin o zamanki Genel Yayın Yönetmeni olan ve daha sonra da İşçi Partisi’nin (Şimdiki adı: Vatan Partisi) Genel Sekreterliği görevine getirilen Dr. Serhan Bolluk, bu sorulara cevap vermedi ya da veremedi!

[islamivahdet.com notu]: Büyük Şeytan Amerika, Türkiye’deki toplumun farklı kesimlerinin sinir uçlarını çok iyi biliyor ve ona göre hareket ediyor. Ulusalcılar’ın İslami Hareketlere karşı olduğunu bildiğinden onları ”Ümmet Çöksün Projesi”nin Türkiye ayağında kullandığını görüyoruz. Amerika’nın Türkiye’deki en büyük işbirlikçisinin, FETÖ olduğunu unutmadan bu tür olayları yorumlamalıyız. Yoksa, yumuşak savaş sürecinde yanlış yönlendirilebiliriz.

islamivahdet.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz