Salı , 20 Şubat 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » VİDEO-ÖSO’nun eski sözcüsü Fahd el-Masri, İsrail’den yardım istiyor
VİDEO-ÖSO’nun eski sözcüsü Fahd el-Masri, İsrail’den yardım istiyor

VİDEO-ÖSO’nun eski sözcüsü Fahd el-Masri, İsrail’den yardım istiyor

Suriyeli bazı muhalif gruplar Siyonist Rejim ’den Beşşar Esad hükümetini devirmek için yardım ve iş birliği talebinde bulundu.

Tesnim Haber Ajansı – Suriyeli bazı muhalif gruplar Beşşar Esad’ı devirmek için iş birliğinde bulunması adına İsrail’e el açtıklarını açıkladılar.

Suriye Ulusal Kurtuluş Cephesi, bir video kaseti yayınlayarak, İsrail’den yardım talebinde bulundu ve İsrail Hükümetinden Beşşar Esad’ı devirmek için yardım istedi.

Suriye’de Ulusal Kurtuluş Cephesi koordinatörü Fahd El-Masri yayınlanan videoda, ‘İsrail olmak üzere bütün etkili bölge güçlerinden Birleşmiş Milletler gözetimi altında bölgesel güvenlik konseyi oluşturmalarını istiyoruz’ ifadesinde bulundu.

El-Masri İsrail televizyon kanalı A 24’e verdiği röportajda silahlı grupların geri çekilişi hakkında sorulan soruya şöyle yanıt verdi: ‘Halep’teki savaş meydanı ve gelişmelerle, diğer bölgeler arasında bir ilişki yoktur. Bizim talebimiz, bugün İsrail halkı için gönderdiğimiz mesajdır ve bu mesaj İsrail ile dertleşmek ya da İsrail’den yardım almak için bir yalvarış mesajı değildir. Bu mesajda ortamın ve durumun gerçekliği ifade edilmiştir.

İnsani, milli ve ahlaki sorumluluk, gerçeğin beyan edilmesini ve bütün bölgesel ve uluslararası güçlerden kan dökülmesine engel olmaları için talepte bulunulmasını gerektiriyor.’

Fahd El-Masri, ‘bizim Knesset ve İsrail Hükümetine mesajımız Esad’ın devrilmesine karşı çıkan İsrail taraflarına baskı içindir. Bu İsrailli hareketlerin bu destekten vazgeçmeleri bile yeterlidir ve bu sadece Suriye halkı için değil, bütün Ortadoğu için en büyük yardımdır!’ ifadesinde bulundu.

Videonun orjinal linki:”https://www.youtube.com/watch?v=Cn3TE6WJ4rk”

”ÖSO’nun eski sözcüsü Fahd el-Masri,videolu açıklamasıyla Siyonist İsrail’den yardım talep ediyor:”

islamivahdet.com

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz