Salı , 23 Ocak 2018
Son Eklenenler
Anasayfa » Haberler » Yaralı Tekfirci Teröristler, İsrail Hastanelerine Gönderiliyor
Yaralı Tekfirci Teröristler, İsrail Hastanelerine Gönderiliyor

Yaralı Tekfirci Teröristler, İsrail Hastanelerine Gönderiliyor

El Arabiye gazetesi yayımladığı haberde Cemal el Siyasane’nin ifadelerine yer vererek teröristlerin Siyonist İsrail rejiminin hastanelerde tedavi edildiklerini bildirdi.

Tesnim Haber Ajansı – Cemal el Siyasane, Ürdün devletinin sınır kapılarını teröristlere kapattığını belirterek çok sayıda ölümün olduğunu ve bu nedenle yaralı teröristlerin İsrail rejimine gönderildiklerini belirtti.

Teröristlerin Tahliye bürosunun başkanı olan Celal el Siyasane Ürdün devletinin sınırlarını teröristlere kapatmasından dolayı yaralı teröristlerin tedavi edilemediğini belirterek; “Bu durum, Suriye güneyindeki çöl hastanelerinde büyük bir baskı oluşturmakta ve yaralılar tedavi edilmediği için birçokları ölüme terk edilmektedir.” ifadelerini kullandı.

“Geçtiğimiz hafta 5 yaralımız bu nedenle hayatını kaybetti” diyen Celal el Siyasane, Suriye güneyinde bulunan hastanelerin yetersiz olmasından dolayı yaralı teröristlerin Siyonist İsrail rejimine gönderildiklerini belirtti.

Şimdiye kadar binlerce yaralı terörist, İsrail rejiminin kontrolünde tedavi edilirken Siyonist İsrail rejiminin Başbakanı Binyamin Netanyahu ise bu teröristleri birçok defa hastanelerde ziyaret etmiştir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz