El-Menar Haber Sitesi Arabistan’ın İsrail ile tam bir koordine içinde terör eylemleri ve intihar saldırılarını İran’a taşımak istediğini ve İran’daki her terör eylemi için 500 bin dolar ödediğini açıkladı.

Tesnim Haber Ajansı – El-Menar Haber Sitesi yetkili kaynaklardan naklen, Arabistan’ın terör eylemleri gerçekleştirmek için terörist gruplara sahip olduğunu açıkladı.

Bu yetkili kaynak aynı zamanda Arabistan Kralının oğlu Muhammed Bin Salman’ın İran’da gerçekleştirilecek her terör eylemi için 500 bin dolar vermeye hazır olduğunu ortaya koydu.

Edinilen bilgilere göre Arabistan’ın ülke dışındaki diplomatik heyetleri casusluk yuvası haline geldi.

Bu kaynakların ifadesine göre, Arabistan İsrail ile koalisyonunun ardından Arap ideallerine zarar vermeye ve terör saldırılarını ve intihar eylemelerini İran’a taşımaya çalışıyor.

El-Menar Haber Sitesi, İran Emniyet Güçlerinin İran’ın bazı kurum ve kuruluşlarına saldırı planı gerçekleştirmek isteyen bir grup terör örgütü mensubunu tutukladığını açıkladı.

Yetkili kaynaklar aynı zamanda Katar Şeyhlerinin de bu doğrultuda hareket ettiğini, Doha diplomatik heyetlerinin terörist gruplar temin ettiğini ve onları bazı bölgelere gönderdiğini ve tüm bunların İsrail’in koordinesi ile gerçekleştiğini belirtti.

0
Would love your thoughts, please comment.x