‘SINIRIMIZ AŞKTIR’

PROGRAMINA DAVET

Bismillahirrahmanirrahim

“Yeryüzü Allah’ındır, onu kullarından dilediğine miras bırakır; son zafer ise takvalılara aittir.” [Araf, 128]

Zulüm ve kan ile nice coğrafyaları sömüren, ekini ve nesli helak etmeye yemin eden dünya emperyalizmi 3 Ocak 2020’de utançla dolu tarihlerine bir yenisini daha eklediler. amerika ve onun şirret çocuğu israil bir cuma gecesi Serdar Kasım Süleymani, Ebu Mehdi El-Mühendis ve beraberindeki dostlarını bir bombalı saldırı sonucu şehit ettiler.  Şehadetleri ile seslerinin daha da gürleştiği, kanları ile zalim ve mazlumun safının daha da belirginleştiği bu günlerde gönüllerin Serdarı Hacı Kasım ve Ebu Mehdi El Muhendis’in çağrısını işitmeye bütün direniş cephesine gönül verenler davetlidir.

Şehadetlerinin birinci yıl dönümünde, Almanya, İspanya, Bosna, Türkiye ve İran’dan katılımcıların katılımıyla gerçekleşecek uluslararası ‘Sınırımız Aşk’tır programı, 2 Ocak 2021 Cumartesi Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak.

Almanya’dan Meryem Özer, İspanya’dan Soheil Asaad, Bosna’dan Merziye Zarean, İran’dan Abdullah Çiniçiyan ve Türkiye’den Hüseyin Nacar’ın konuşmacı olarak katılacağı programda, şehadet mektebinin ve şehadet bilincinin öğretilerini aziz şehitlerimizin örnekliğinde dinleyicilere sunulacaktır.

Marşların ve video gösterimlerinin eşlik edeceği program, ‘Aydınlık Şafak’ youtube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır. Aydınlık Şafak youtube sayfası linki: https://www.youtube.com/channel/UCmJoAGKl0A6x6xKVUOhgeLQ?view_as=subscriber

Program öncesi ve program günü ayrıntılı bilgilerden haberdar olmak için WhatsApp grup linki:

https://chat.whatsapp.com/LsziUvNoGILBBHahmqEqS6

Program başta Hz. Zehra (s.a)’ya, direnişin her bir evladına ve onların gözlerinin nuru geride bize emanet bırakılan ailelerine ithaf olunur…

Bütün övgüler Allah’a aittir.

Vesselam.